Школа сальсы в Киеве: уроки для начинающих | Royal Dance Studio
Завантаження

Уроки сальси для початківців і танцюючих

Сальса - один з найгарячіших танців. Для нього характерні сексуальні рухи стегон, запальні ритми і безліч поворотів. Популярні виконавці музики сальси - Марк Ентоні, Віктор Мануель і El Gran Combo. Чудові мелодії для танців - Mambo Yo Yo, Lloraras і Caballo Viejo.

Уроки сальси для початківців - відмінний спосіб познайомитися з новими людьми і завести друзів. Групові заняття є основою навчання. Уроки зосереджені на музикальності, веденні та проходженні, відпрацювання фігур, партнерських навичках і просто на можливості веселитися під час соціального танцю.

Вам не потрібен постійний партнер. Учні змінюють партнерів під час заняття, що допомагає їм краще адаптуватися до людей різного рівня танцювання і розвивати свої навички лідера або веденого.

У Києві регулярно проводиться велика кількість танцювальних заходів. Відвідуючи сальсатеки, ви отримаєте масу задоволення від спілкування і досвід танцювання з різними людьми. Наша мета - допомогти вам почувати себе комфортно і впевнено на танцполі. Досить сидіти і мріяти - навчитеся танцювати сальсу!

Ми з радістю запрошуємо вас в нашу гостинну і дружню танцювальну атмосферу в школі сальси!

ЧОМУ МИ

УРОКИ С ПРОФІ

наставники надихнуть і поділяться секретами успіху

ЗАХОДИ

підготовка до заходів,
впевненість на танцполі

ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАНЯТЬ

з поважних причин пропущені заняття переносяться

ЗДОРОВ'Я

заняття танцями - прекрасне поєднання приємного з корисним!

КОМФОРТ

великий зал з натуральним паркетом, дзеркалами і верстатом

ПОЗИТИВ

закохане в танці оточення
і чемпіонський образ мислення

Хочете навчитися красиво танцювати?

Запишіться на перше заняття БЕЗКОШТОВНО!
*при покупці сертифіката

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

 Який одяг і взуття потрібна на спортивні бальні танці?

Зручний одяг, що не сковує рухи.
Для дівчат - спідниця, футболка; для чоловіків - штани, футболка. Взуття - чешки.


 Як проходить навчання?

Кожне тренування починається з розминки для розігріву м'язів. Після йде розучування і відпрацювання танцювальних рухів.


 Скільки разів на тиждень проводяться заняття? Скільки тривають?

Заняття проводяться три рази на тиждень, тривалість 1 год.


 Скільки людей, в середньому, в групі?

до 10 людей.

Сальса (salsa) - це танцювальний і музичний стиль з глибокими карибськими і африканськими країнами. В останні роки цей танець активно завойовує популярність в Європі і Азії.

Ритм сальси широко відомий як поривчастий, чуттєвий і досить легкий у вивченні. З сальси проводяться всесвітні змагання, такі як Чемпіонат світу з сальси і World Salsa Open.

Походження та історія сальси

Історія сальси сходить до 1900-х років на східній Кубі, де поєднувалися музичні елементи і ритми з різних стилів. Кубинський сон (son) і афро-кубинська румба - два основні стилі, поєднання яких з різноманітними музичними інструментами створило основу ритму, який пізніше стане відомий як сальса.

Минуло майже 50 років, перш ніж цей новий ритм досяг Гавани. Там сальса ввібрала вплив іншої місцевої кубинської музики і американського джазу і продовжувала розвиватися. Через революції на Кубі багато музикантів переїхали до Сполучених Штатів, особливо в Нью-Йорк. Серед латиноамериканського спільноти ці музиканти знайшли ідеальне середовище для розвитку свого ритму в те, що ми сьогодні називаємо сальсою.

Певний зліт і стрибок до слави сальси відбулися завдяки Fania Records, заснованого в 1964 році музикантом Джонні Пачеко і італійсько-американським юристом Джеррі Масуччі.

Fania Records відредагували ритми, які виникли на Кубі, і дали їм звучання, яке було більш запам'ятовується і легким для сприйняття на нью-йоркському латинською ринку. Щоб краще продавати свою музику, Fania назвала цей новий звук сальсою.

Музика сальси - це суміш карибських ритмів і інструментів. Така різноманітність забезпечує її унікальне звучання. Танець також розвивався і адаптувався протягом багатьох років, щоб краще відповідати смакам різних місць, що призвело до створення різних регіональних стилів сальси.

Деякі з найбільш популярних регіональних стилів:

  • Касіно сальса (кубинський стиль)
  • Касіно сальса (стиль Майамі)
  • Афро-латино
  • Стиль калі (колумбійська сальса)
  • Руеда де касино
  • Нью-йоркський стиль

Музичні інструменти також трохи змінюються від стилю до стилю. Найбільш поширені ударні інструменти: бонго, конги, тімбалес, маракаси і дзвіночки. Струнні: бас-гітара, гітара, піаніно, скрипка і електрогітара. Труба, тромбон, флейта і саксофон - зазвичай використовуються мідні інструменти.