Тренери | Royal Dance Studio
Завантаження

Команда

АНАСТАСІЯ ЗАСИПКІНА

Тренер з сучасних танців

ДМИТРО БОЙЧЕНКО

CEO — Royal Dance Studio

КСЕНІЯ ПАВЛОВА

Тренер зі спортивно-бальних танців

Клуб почав роботу в 2008 році як філія Студії Арт-Україна. За два роки виріс в окрему студію - з 2010 Royal Dance розпочала свою історію.

Спочатку з напрямків були бальні танці, пізніше додалися сучасні. Тепер, до вже згаданим, доступні класична хореографія, стретчинг, постановка весільного танцю, випускного вальсу, заняття Pro-Am і багато іншого.

Учні студії беруть участь у міських, українських та міжнародних змаганнях. Серед них - чемпіони України, призери чемпіонатів Європи. Школа прищеплює любов до танців - 80% учнів зв'язали з ними своє життя. Одні пішли в тренери, інші - займаються на професійному рівні і завойовують призи на турнірах і конкурсах.

Для учнів організовуються літні збори - перші проходили в санаторії "Журавушка" під Києвом. У різних напрямках - бальні та сучасні танці, художня гімнастика, класична хореографія - займалися і паралельно відпочивали 50 дітей.

Місія студії - розвиток танцювального спорту в Україні. Виводити танцюристів на сильний рівень і представляти їх на турнірах і конкурсах різного масштабу - від міських, до міжнародних.